Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Zapoznaj się z ofertą:

Wrocław ginekolog

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Welche Holzart für

Welches Holz für den Boden aus Dielen? Es ist nicht zu ...

Welche Holzart für

Welches Holz für den Boden aus Dielen? Es ist nicht zu ...