W jaki sposób funkcjonuje hurtownia medyczna

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które używane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Polecamy
Hurtownia medyczna

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się także firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Comments are closed.

Kobieca inicjatywa w

Dla chłopaka, jaki nie ma dziewczyny, kobieca inicjatywa w związku ...

Kobieca inicjatywa w

Dla chłopaka, jaki nie ma dziewczyny, kobieca inicjatywa w związku ...