W jaki sposób funkcjonuje hurtownia medyczna

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne materiały i sprzęt, które używane są w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny zaopatruje również diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Polecamy
Hurtownia medyczna

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się także firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Dostępne są towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys oferty centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Comments are closed.

studnie głębinowe

Prywatna studnia to niesłychanie oszczędne rozstrzygnięcie, bo wodę dostajemy niemalże ...

studnie głębinowe

Prywatna studnia to niesłychanie oszczędne rozstrzygnięcie, bo wodę dostajemy niemalże ...